Zamów rozmowę
z konsultantem
Sieci LAN dla firm
Wykonujemy instalacje sieci strukturalnych dla różnych rodzajów budynków
Internet domowy
Zapewniamy najlepszy internet domowy, w trzech pakietach
Internet dla firm
Oferujemy profesjonalne łącza i najlepszą szybkość internetu
Systemy zabezpieczeń domu
Tworzymy kompleksowe systemy zabezpieczeń gospodarstw domowych i posesji
Usługi IT dla domu
Pomagamy w doborze sprzętu IT, wykonujemy serwis komputerów, laptopów, sieci Lan, Wifi.

Instalacje CCTV - telewizja przemysłowa

Zajmujemy się profesjonalną budową systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej opartej o sprzęt wiodących marek na rynku europejskim

System kamer przemysłowych skutecznie zabezpieczy każdy obiekt na długie lata.

Montujemy tylko bezawaryjne kamery sprawdzonych producentów z przetwornikami
o bardzo wysokiej rozdzielczości. Ciągły zapis zdarzeń oraz możliwość szybkiego zdalnego podglądu sprawiają, że zainstalowany system nie ogranicza się tylko do ochrony mienia. Można go również zastosować do kontrolowania co dzieje się na danym obiekcie.

Nowoczesne urządzenia które wykorzystujemy posiadają wiele dodatkowych funkcji takich jak rozpoznawanie twarzy czy identyfikacja tablic rejestracyjnych. Z uwagi na rozpiętość parametrów technicznych w systemach monitoringu, przystępując do wyboru sprzętu musimy określić budżet jaki chcemy przeznaczyć na system oraz czego od niego oczekujemy. Posiadamy doświadczenie w budowaniu monitoringu przewodowego jak i bezprzewodowego.

Monitoring w telefonie.

Po podłączeniu rejestratora do internetu oraz poprawnej konfiguracji, mamy dostęp do kamer 24/h z każdej części globu.

Posiadając system monitoringu, podczas pobytu na wczasach czy wyjazdu w delegacje, nie musicie się przejmować co się dzieje na obiekcie podczas waszej nieobecności, ponieważ w każdym momencie możecie to sprawdzić. Zdalny podgląd ma wiele zastosowań takie jak obserwacja posiadłości lub kontrola progresu w waszej firmie. W przypadku niepożądanego zajścia możemy szybko odtworzyć przebieg wydarzeń.

Zadzwoń lub napisz - przygotujemy ofertę dla Ciebie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.