Zamów rozmowę
z konsultantem
GSM wzmacniacze
Rozwiązujemy problem słabego zasięgu sieci GSM
Internet domowy
Zapewniamy najlepszy internet domowy, w trzech pakietach
Usługi IT dla firm
Zapewniamy profesjonalne wsparcie IT każdego przedsiębiorstwa
Sieci LAN dla firm
Wykonujemy instalacje sieci strukturalnych dla różnych rodzajów budynków
Usługi IT dla domu
Pomagamy w doborze sprzętu IT, wykonujemy serwis komputerów, laptopów, sieci Lan, Wifi.

Budowa sieci LAN

Wykonujemy instalacje sieci strukturalnych dla różnych rodzajów budynków zarówno w domach jednorodzinnych, biurowcach, kontenerach biurowych, halach itp.

Sieci teleinformatyczne to integralna część każdego budynku. Umożliwiają szybką i niezawodną wymianę danych. Okablowanie sieci strukturalnej jest rozwiązaniem uniwersalnym, jego gniazda można wykorzystać do telefonów zarówno analogowych jak i cyfrowych, faksu, modemu, drukarki czy komputera.

Instalacje wykonywane są z zachowaniem europejskich standardów. W skład systemu wchodzi okablowanie poziome, pionowe oraz punkty dystrybucyjne.

Instalacja w zależności od potrzeb, wykonywana jest w oparciu o okablowanie miedziane kategorii 5e, 6, 6A, 7 lub światłowodu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.