Zamów rozmowę
z konsultantem
Telewizja przemysłowa CCTV
Oferujemy monitoring CCTV na profesjonalnym sprzęcie BCS lub Hikvision
Internet dla firm
Oferujemy profesjonalne łącza i najlepszą szybkość internetu
Systemy zabezpieczeń domu
Tworzymy kompleksowe systemy zabezpieczeń gospodarstw domowych i posesji
GSM wzmacniacze
Rozwiązujemy problem słabego zasięgu sieci GSM
Usługi IT dla domu
Pomagamy w doborze sprzętu IT, wykonujemy serwis komputerów, laptopów, sieci Lan, Wifi.

Budowa sieci LAN

Wykonujemy instalacje sieci strukturalnych dla różnych rodzajów budynków zarówno w domach jednorodzinnych, biurowcach, kontenerach biurowych, halach itp.

Sieci teleinformatyczne to integralna część każdego budynku. Umożliwiają szybką i niezawodną wymianę danych. Okablowanie sieci strukturalnej jest rozwiązaniem uniwersalnym, jego gniazda można wykorzystać do telefonów zarówno analogowych jak i cyfrowych, faksu, modemu, drukarki czy komputera.

Instalacje wykonywane są z zachowaniem europejskich standardów. W skład systemu wchodzi okablowanie poziome, pionowe oraz punkty dystrybucyjne.

Instalacja w zależności od potrzeb, wykonywana jest w oparciu o okablowanie miedziane kategorii 5e, 6, 6A, 7 lub światłowodu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.